Op 16 september ging onze startdag door en wat was dat een feestje! Jong en een beetje ouder kwamen samen om de pannen van het dak te spelen en te feesten. Het startschot van dit werkjaar is gegeven! Meer foto's vind je hier!
Op 16 september ging onze startdag door en wat was dat een feestje! Jong en een beetje ouder kwamen samen om de pannen van het dak te spelen en te feesten. Het startschot van dit werkjaar is gegeven! Meer foto's vind je hier!
Op 16 september ging onze startdag door en wat was dat een feestje! Jong en een beetje ouder kwamen samen om de pannen van het dak te spelen en te feesten. Het startschot van dit werkjaar is gegeven! Meer foto's vind je hier!
Op 16 september ging onze startdag door en wat was dat een feestje! Jong en een beetje ouder kwamen samen om de pannen van het dak te spelen en te feesten. Het startschot van dit werkjaar is gegeven! Meer foto's vind je hier!

Hoofdleiding

yorick 

Naam: Yorick Rapol
GSM: 0499/80.73.63
Adres: Timmermansstraat 25, 8340 Sijsele
Yorick@ksalissewege.be

Suleika

Naam: Suleika Vanmaele
GSM: 0485/35.80.82
Adres: Gaarlemstraat 54, 8380 Zwankendamme
Suleika@ksalissewege.be

Leiding Sloebers

Sharon (Takverantwoordelijke) 

Naam: Sharon Vandenbroucke
GSM: 0493/75.63.55
Adres: Doornweg 75, 8380 Zwankendamme
Sharon@ksalissewege.be

Stef

Naam: Stef Vandenberghe
GSM: 0489/10.49.85
Adres: Europastraat 7, 8380 Lissewege
Stef@ksalissewege.be

Nathan 

Naam: Nathan Crevits
GSM: 0479/91.89.17
Adres: Zeebruggelaan 123, 8380 Lissewege
Nathan@ksalissewege.be

Jill 

Naam: Jill Bleyaert
GSM: 0496/43.15.02
Adres: Glanshaverstraat 13, 8310 Assebroeke
Jill@ksalissewege.be

Bo 

Naam: Bo Taveirne
GSM: 0494/73.48.40
Adres: Ronsaardbekestraat 96, 8000 Brugge
Bo@ksalissewege.be

Riewke 

Naam: Riewke Franco
GSM: 0484/38.33.01
Adres: Lisseweegs Vaartje 73, 8380 Lissewege
Riewke@ksalissewege.be

Eline 

Naam: Eline Vermote
GSM: 0472/32.37.18
Adres: Europastraat 26, 8380 Lissewege
Eline@ksalissewege.be

Louise 

Naam: Louise Mercier
GSM: 0492/84.74.75
Adres: Scholeksterstraat 15, 8380 Lissewege
Louise@ksalissewege.be

Leiding Springers

Nick (Takverantwoordelijke)

Naam: Nick De Clerck
GSM: 0474/12.73.19
Adres: Tapuitstraat 11, 8380 Lissewege
Nick@ksalissewege.be

Yorick

Naam: Yorick Rapol
GSM: 0499/80.73.63
Adres: Timmermanstraat 25, 8340 Sijsele
Yorick@ksalissewege.be

Kevin 

Naam: Kevin Vandenbroucke
GSM: 0497/20.25.92
Adres: Doornweg 75, 8380 Zwankendamme
Kevin@ksalissewege.be

Joran 

Naam: Joran Rapol
GSM: 0491/99.32.66
Adres: Timmermansstraat 25, 8340 Sijsele
Joran@ksalissewege.be

Hanne 

Naam: Hanne Franco
GSM: 0484/36.90.58
Adres: Lisseweegs Vaartje 73, 8380 Lissewege
HanneF@ksalissewege.be

Brecht 

Naam: Brecht Vileyn
GSM: 0495/38.23.90
Adres: Zeezwaluwstraat 25, 8380 Lissewege
Brecht@ksalissewege.be

Anouck 

Naam: Anouck Cardon
GSM: 0472/70.36.84
Adres: Tapuitstraat 9, 8380 Lissewege
Anouck@ksalissewege.be

Leiding Joro's 

Daan (Takverantwoordelijke) 

Naam: Daan Vanhaecke
GSM: 0471/19.40.49
Adres: Stormvogelstraat 39, 8380 Lissewege
Daan@ksalissewege.be

Guillaume 

Naam: Guillaume Cardon
GSM: 0496/42.52.89
Adres: Tapuitstraat 9, 8380 Lissewege
Guillaume@ksalissewege.be

Suleika 

Naam: Suleika Vanmaele
GSM: 0485/35.80.82
Adres: Gaarlemstraat 54, 8380 Zwankendamme
Suleika@ksalissewege.be

Kelly

Naam: Kelly De Clerck
GSM: 0495/73.35.17
Adres: Tapuitstraat 11, 8380 Lissewege
Kelly@ksalissewege.be

Suraya

Naam: Suraya Vanmaele
GSM: 0475/66.56.61
Adres: Gaarlemstraat 54, 8380 Zwankendamme
Suraya@ksalissewege.be

Vico

Naam: Vico Vandenberghe
GSM: 0484/38.82.13
Adres: Tapuitstraat 6, 8380 Lissewege
Vico@ksalissewege.be

Marie

Naam: Marie Delanghe
GSM: 0474/26.99.66
Adres: Jacob Reyvaertstraat 65, 8380 Lissewege
Marie@ksalissewege.be

Axelle

Naam: Axelle Delporte
GSM: 0486/04.67.01
Adres: Pluvierstraat 40, 8380 Lissewege
Axelle@ksalissewege.be

Leiding Jim

Zoë (Takverantwoordelijke) 

Naam: Zoë Vandenberghe
GSM: 0478/03.99.36
Adres: Tapuitstraat 6, 8380 Lissewege
Zoe@ksalissewege.be

Tom 

Naam: Tom Flitser
GSM: 0496/96.79.84
Adres: Stormvogelstraat 27, 8380 Lissewege
Tom@ksalissewege.be

Hanne

Naam: Hanne Vandenberghe
GSM: 0488/27.07.34
Adres: Europastraat 7, 8380 Lissewege
Hanne@ksalissewege.be

Jason 

Naam: Jason Van Coillie
GSM: 0471/38.53.48
Adres: Stormvogelstraat 15, 8380 Lissewege
Jason@ksalissewege.be

Gilles 

Naam: Gilles Timmerman
GSM: 0479/91.89.87
Adres: Stormvogelstraat 17, 8380 Lissewege
Gilles@ksalissewege.be

Leiding Sim

Jens (Takverantwoordelijke) 

Naam: Jens Keersebilck
GSM: 0496/97.53.14
Adres: Gruttostraat 12 8380 Lissewege
Jens@ksalissewege.be

Thomas

Naam: Thomas Alderweireldt
GSM: 0495/76.41.04
Adres: Frank van Ackerpromenade 6/503, 8000 Brugge
ThomasA@ksalissewege.be

Danny

Naam: Daniel Wintein
GSM: 0487/10.68.47
Adres: Patentestraat 51 8380 Lissewege
Daniel@ksalissewege.be

Brendan 

Naam: Brendan Vandenabeele
GSM: 0499/15.83.58
Adres: Nieuwe Steenweg 29 8377 Zuienkerke
Brendan@ksalissewege.be

Tendresse 

Naam: Tendresse Crevits
GSM: 0471/63.89.93
Adres: Zeebruggelaan 123 8380 Lissewege
Tendresse@ksalissewege.be