Zaterdag 26 januari had het ontzettend veel gesneeuwd op ons massaspel. De kindjes en de leiding hebben zich uitgeleefd met een meer dan levensgrote sneeuwpop! Meer foto's vind je hier!
Op 16 februari zijn we met de sloebers gaan schaatsen. Tussen het glijden over het ijs was er even tijd voor een mooie foto! Meer foto's vind je hier!
Dit jaar ging ons kamp door in Dilsen met als thema Chemie. Tijdens dit hoogtepunt van het jaar hebben we met zo'n 100 man ons volledig kunnen uitleven. Meer foto's vind je hier!
Tijdens onze spetterende startactiviteit op 8 september hebben we een levenechte piramide gebouwd! Meer foto's vind je hier!

Hoofdleiding

Nick 

Naam: Nick De Clerck
GSM: 0474/12.73.19
Adres: Tapuitstraat 11 8380 Lissewege
Nick@ksjlissewege.be

Thomas

Naam: Thomas Alderweireldt
GSM: 0495/76.41.04
Adres: Lettenburgstraat 5, 8377 Zuienkerke
thomasa@ksjlissewege.be

Leiding Sloebers

Yorick(Takverantwoordelijke) 

Naam: Yorick Rapol
GSM: 0499/80.73.63
Adres:
Yorick@ksjlissewege.be

Hanne

Naam: Hanne Vandenberghe
GSM: 0488/27.07.34
Adres: Europastraat 7, 8380 Lissewege
hanne@ksjlissewege.be

Jens 

Naam: Jens Keersebilck
GSM: 0496/97.53.14
Adres: Gruttostraat 3C 8380 Lissewege
jens@ksjlissewege.be

Daan 

Naam: Daan Vanhaecke
GSM: 0471/19.40.49
Adres: 8380 Lissewege
daan@ksjlissewege.be

Leiding Springers

Jill(Takverantwoordelijke)

Naam: Jill Bleyaert
GSM: 0496/43.15.02
Adres: Glanshaverstraat 13, 8310 Assebroek
jill@ksjlissewege.be

Zoë

Naam: Zoë Vandenberghe
GSM: 0478/03.99.36
Adres: Tapuitstraat 8380 Lissewege
zoe@ksjlissewege.be

Stef 

Naam: Stef Vandenberghe
GSM: 0489/10.49.85
Adres: Europastraat 7 8380 Lissewege
stef@ksjlissewege.be

Jason 

Naam: Jason Van Coillie
GSM: 0471/38.53.48
Adres: 8380 Lissewege
Jason@ksjlissewege.be

Leiding Joro's 

Tendresse(Takverantwoordelijke) 

Naam: Tendresse Crevits
GSM: 0471/63.89.93
Adres: Zeebruggelaan 123 8380 Lissewege
tendresse@ksjlissewege.be

Gilles 

Naam: Gilles Timmerman
GSM: 0479/91.89.87
Adres: 8380 Lissewege
gilles@ksjlissewege.be

Brendan 

Naam: Brendan Vandenabeele
GSM: 0499/15.83.58
Adres: Nieuwe steenweg 25 377 Zuienkerke
brendan@ksjlissewege.be

Tim

Naam: Tim Vandenberghe
GSM: 0495/76.05.56
Adres: Europastraat 7, 8380 Lissewege
timvdb@ksjlissewege.be

Leiding Jim

Suleika(Takverantwoordelijke) 

Naam: Suleika Vanmaele
GSM: 0485/35.80.82
Adres: Gaarlemstraat 8380 Zwankendamme
Suleika@ksjlissewege.be

Nathan 

Naam: Nathan Crevits
GSM: 0479/91.89.17
Adres: Zeebruggelaan 123 8380 Lissewege
Nathan@ksjlissewege.be

Danny

Naam: Daniel Wintein
GSM: 0487/10.68.47
Adres: Patentestraat 51 8380 Lissewege
daniel@ksjlissewege.be

Leiding Sim

Gaëlle (Takverantwoordelijke)

Naam: Gaëlle Vileyn
GSM: 0479/21.26.80
Adres:Zeezwaluwstraat 25 8380 Lissewege
Gaelle@ksjlissewege.be

Sharon

Naam: Sharon Vandenbroucke
GSM: 0493/75.63.55
Adres: 
sharon@ksjlissewege.be

Nick 

Naam: Nick De Clerck
GSM: 0474/12.73.19
Adres: Tapuitstraat 11 8380 Lissewege
Nick@ksjlissewege.be

Leiding +16

Tom  (Takverantwoordelijke)

Naam: Tom Flitser
GSM: 0496/96.79.84
Adres: Stormvogelstraat 27, 8380 Lissewege
tom@ksjlissewege.be

Thomas

Naam: Thomas Alderweireldt
GSM: 0495/76.41.04
Adres: Lettenburgstraat 5, 8377 Zuienkerke
thomasa@ksjlissewege.be